کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید اشتراک از سایت امنیت الکترونیک را دارند ، باید قوانین زیر را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید اشتراک از سایت نمایند.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت نشریه امنیت الکترونیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نشریه امنیت الکترونیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش دریافت اشتراک و یا هرگونه استفاده از خدمات سایت امنیت الکترونیک اقدام کند.

عضویت در سایت نشریه امنیت الکترونیک رایگان است.

به محض پذیرش عضویت شما در سایت نشریه امنیت الکترونیک، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

هنگام ثبت‌نام در سایت، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت نشریه یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

سیاست‌های امنیتی و حفظ حریم شخصی

سایت امنیت الکترونیک برای محرمانه ماندن اطلاعات شخصی کاربران خود نهایت تلاشش را انجام می‌دهد. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت، بخشی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار سایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت امنیت الکترونیک محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به استخراج اطلاعات مندرج در سایت و مشخصاتشان به هر روش ممکن نظیر روبات‌ها، روش‌های داده‌کاوی و غیره به قصد استفاده تجاری نمی‌باشند.

کانال های ارتباط با مشتری

نشریه امنیت الکترونیک در حال حاضر تنها یک وبسایت رسمی دارد و آدرس آن www.electronicsecurity.ir است و برای ارتباط با مشتریان خود تنها از طریق این وبسایت و یا پست الکترونیکی info@electronicsecurity.ir و آدرس مندرج درسایت ارتباط برقرار می‌نماید. 

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، نشریه امنیت الکترونیک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.